Een zoekbare meerder talige database van evangelische bijbelscholen - en Bijbel, pastorale, theologische en zendings trainings programmas , cursussen en wereldwijde bronnen - die je helpen om de Heer te dienen.

Leer Instellingen

Zoek criteria
Leer Instelling
(klik hieronder voor gegevens over de cursussen)
Plaats Land Cursussen ingeschreven Website
Abilene Christian University-Graduate School of Theology Abilene, Texas Verenigde Staten 1 acumags.org
Academia Teologica São Paulo Brazilië 3 pranor-academiateologica.blogspot.com/
Academy for Church Planting and Leadership Bangalore India 4 www.a4cpl.org
Academy of Integrated Christian Studies Aizawi India 2 www.mizobaptist.org
ACK Bishop Hannington Institute of Theology & Development Studies Mombasa Kenia 1 www.bishophannington.com
ACTS Academy of Higher Education Bangalore India 1 www.actsgroup.org
ACTS College Limited Singapore Singapore 6 www.acts.edu.sg
ACTS International Colorado Springs Myanmar 10 www.actsinternational.net
ACTS Seminaries of Trinity Western University Langley, BC Canada 0 www.acts.twu.ca
Africa Inland Mission Cape Town Zuid-Afrika 0 https://aimint.org/za
Africa Theological Seminary Kitale Kenia 1 www.icmusa.org
African Christian College Manzini Syrië 3 AfricanChristianCollege.org
African Nazarene University Nairobi Kenia 1 www.anu.ac.ke/
AG Tamilnadu Bible College Madurai, Tamil Nadu India 6
AGST Alliance Penang Maleisië 2 www.agstalliance.org
AIDSLink International Gauteng Zuid-Afrika 1 www.aidslink.org
AIM Christian College Selangor Maleisië 2 www.calvary.org.my
Alaska Bible College Glennallen, AK Verenigde Staten 7 www.akbible.edu
Alaska Christian College Soldotna, AK Verenigde Staten 0 www.alaskacc.org/
Alberta Bible College Calgary, AB Canada 5 www.abccampus.ca/
Albrecht-Bengel-Haus e.V. Tübingen Duitsland 12 www.bengelhaus.de
Alexandria School of Theology Cairo Egypte 3 www.ast-eg-org
All Nations Christian College Ware Verenigd Koninkrijk 19 www.allnations.ac.uk
All Souls Langham Place London Verenigd Koninkrijk 0 www.allsouls.org
Allegheny Wesleyan College Salem, OH Verenigde Staten 4 awc.edu/
Alliance Bible Seminary Hong Kong China (Hong Kong) 5 www.abs.edu
Alliance Graduate School Quezon City, Metro Manila Filipijnen 0 www.ags.edu.ph
Alpha Omega International College Petaling Jaya Maleisië 1 www.aoic.org.my
Ambrose University College Calgary Canada 2 www.ambrose.edu
American Baptist College Nashville, TN Verenigde Staten 5 www.abcnash.edu/
Ansgar Teologiske Høgskole Kristiansand Noorwegen 2 www.ansgarskolen.no/
APEC - Aliança Pró Evangelização das Crianças - CEF Child Evangelism Fellowship POMBAL Portugal 3 www.missoesemportugal.blogspot.com
Appalachian Bible College Mount Hope, WV Verenigde Staten 3 abc.edu
Applicazione Bologna Italië 1 www.corsiapplicazione.it
Arab Baptist Theological Seminary Mansourieh El Maten Libanon 0 www.abtslebanon.org
Arab World Ministries International Marseille Algerije 39 www.Progressingtogether.org
Arizona Christian University Phoenix, AZ Verenigde Staten 6 www.arizonachristian.edu
Arlington Baptist University Arlington, TX Verenigde Staten 5 https://www.abu.edu/
Asia Antioch Seminary and Satsang Church Assam, India 0
Asia Evangelical College & Seminary Bangalore India 2 www.saintpaulschool.in/
Asia Gateway Training Kuala Lumpur Maleisië 4 www.asiagatewaytraining.net
Asia Graduate School of Theology Philippines Quezon City Filipijnen 0 www.agstphil.org
Asia Pacific Theological Seminary Baguio Filipijnen 0 www.apts.edu
Asia Theological Center Singapore Singapore 16 www.atc.org.sg
Asia-Pacific Nazarene Theological Seminary Taytay, Rizal Filipijnen 1 www.apnts.edu.ph
Asian Christian Academy Tamil Nadu India 1 www.acaindia.org
Asian Cross-Cultural Training Institute (ACTI) Singapore Singapore 1 www.acti-singapore.org
Asian Theological Seminary Quezon City Filipijnen 19 www.ats.ph
Assemblies of God (MDC) Kerala India 0 www.ataasia.com/bethel-bible-college.html
Australian College of Christian Studies Burwood Australië 45 www.ccs.edu.au
Bakke Graduate University Dallas TX Verenigde Staten 5 www.bgu.edu
Bangkok Bible Seminary Bangkok Thailand 0 www.bbsthai.org
Baptist Bible College Springfield, MO Verenigde Staten 5 www.gobbc.edu/
Baptist College of Theology Obinze, Imo State Nigeria 1 www.bctobinze.com
Baptist Theological College of Southern Africa Gauteng Zuid-Afrika 2 www.btc.co.za
Baptist Theological Faculty, Bucharest University, Romania Bucharest Roemenië 2 www.unibuc.ro/studii/facultati/facultatea-de-teologie-baptista/
Baptist Theological Seminary of Malawi (BTSM) Central Region Malawi 0 btsm.luviri.net
Baptist Theological Seminary of Zambia Lusaka Zambia 0 www.bmoz.org/site.php?id=btsz
Baptist University of the Américas San Antonio, TX Verenigde Staten 5 www.bua.edu/
Barclay College Haviland Verenigde Staten 2 www.barclaycollege.edu
BeaconLight Banstead Verenigd Koninkrijk 1 www.beaconlight.co.uk
Belfast Bible College Dunmurry Verenigd Koninkrijk 7 www.belfastbiblecollege.com
Bethany Bible College & Seminary Erode India 1 www.bethanyindia.org
Bethany Bible College, Trivandrum Kerala India 1
Bethany College Hepburn, Saskatchewan Canada 2 www.bethany.sk.ca
Bethany Fellowship Philippines, Inc. 3305 Isabela Filipijnen 3
Bethany Global University Bloomington, MN Verenigde Staten 5 www.bcom.org
Bethany International Bloomington, MN Vietnam 0 www.bethanyinternational.org
Bethel Bible College Punalur, Kerala India 7
Bethel Bible College Kerala India 5 bethelbiblecollegepunalur.com
Bethel Faith Spark Bible College Tamil Nadu India 3 www.bethelbiblecollege.in
Bethel New Life College Bangalore India 0
Bethel Reformed Puritan Theological School and Advanced Studies Mindanao Filipijnen 0
Bethesda Bible College Goa India 2
Bethesda Christian University Anaheim, CA Verenigde Staten 0 www.bcu.edu/
Bethlehem Bible College West Bank Palestijnse Gebieden 1 www.bethbc.edu
Beulah Heights University Atlanta, GA Verenigde Staten 5 www.beulah.edu
Bibelfernunterricht (BFU) Worms Duitsland 0 www.bfu-online.org
Bibelschule Aidlingen Aidlingen Duitsland 1 www.diakonissenmutterhaus-aidlingen.de/cms/bibelschule
Bibelschule Brake Lemgo Duitsland 1 www.bibelschule-brake.de
Bibelschule Kirchberg Kirchberg Duitsland 3 www.bsk.org
Bibelschule und Christl. Jugendzentrum Bodenseehof e.V. Baden-Württemberg Duitsland 1 www.bodenseehof.de
Bibelseminar Bonn e.V. Bornheim-Roisdorf Duitsland 4 www.bsb-online.de
Bible College of South Australia Malvern, SA Australië 9 www.biblecollege.sa.edu.au
Bible Institute of South Africa Western Cape Zuid-Afrika 3 www.bisa.org.za
Bible Training Centre for Pastors Tucker, GA Verenigde Staten 1 www.bibletraining.com
Biblical Evangelical School of Theology Yangon Myanmar 1
Biblical Graduate School of Theology Singapore Singapore 5 www.bgst.edu.sg
Biblical Life Institute Freeport, PA Verenigde Staten 40 www.bli4u.org
Biblical Seminary of the Philippines Metro Manila Filipijnen 1 www.bsop.edu.ph
Biblijski Institut Zagreb Kroatië 0 www.bizg.hr
Biblijski Institut Kršćanske Baptisti??ke Crkve u BiH Sarajevo Bosnië-Herzegovina 1 biblijski-institut.btrt.net/
Biblisch-Theologische Akademie Wiedenest Bergneustadt Duitsland 4 wiedenest.de
Biblische Ausbildung am Ort (BAO) Landau Duitsland 8 www.bao-kurse.de
Biola University La Mirada CA International (bv. afstandsonderwijs) 1 www.biola.edu
Boise Bible College Idaho Verenigde Staten 0 www.boisebible.edu/
Booth University College Winnipeg, Manitoba Canada 6 www.boothuc.ca/
Bowen University Oyo State Nigeria 5 www.bowenuniversity.edu.ng/
Briercrest College and Seminary Caronport Canada 22 www.briercrest.ca
Brisbane School of Theology Brisbane Australië 10 bst.qld.edu.au